11.02.2015 16:20

A máme zde nový Reich a nového Hitlera

Obama: USA mají právo "dát nůž na krk" celému světu

11. 2. 2015
Prezident USA řekl, že cílem jeho zahraniční politiky "je svět, kde Amerika zaujímá vůdčí postavení a zůstává toutéž nepostradatelnou zemí, jakou byla v minulém století" ...  ..."Spojené státy opakovaně dávají nůž na krk zemím, které nechtějí dělat to, co od nich potřebujeme," neočekávaně řekl vůdce USA.


Podle něj by USA "nemohly udělat nic," pokud by neměly "nejsilnější armádu na světě" a "nepoužívaly sílu proti zemím, které nejsou ochotny udělat to, co se od nich požaduje," a to prostřednictvím "různých ekonomických, diplomatických, a v některých případech i vojenských prostředků. "

Obama poznamenal, že Spojené státy mají v současné době možnost vojenského řešení „jakéhokoli problému 21. století."

Obama to řekl v rozhovoru pro americké síťové vydání VOX.

https://www.novarepublika.cz/2015/02/obama-usa-maji-pravo-dat-nuz-na-krk.html

—————

Zpět


Po půl roce dokázáno
Čtěte jeho maily

Zničil Českou republiku

na příkaz shora
pomocí migrantů.

Zločince smích přejde.


Západní civilizaci nezničí ti zlí, ale dobří. Se zlými si dobří vždycky poradili. Ale s dobrými, kteří jsou v omylu a kteří si jen myslí, že konají dobro, ale ve skutečnosti konají zlo, si tato civilizace poradit neumí a tito dobří ji zničí. A nejde jen o nadpřirozené skutečnosti, kde jsou tito dobří v omylu a tak páchají zlo (Hus – husité, Luther – protestanti, Rahner – ekumenici). Předsudečné omyly dobrých se tragicky projevují i v záležitostech pozemských. Kolik je jen negativních předsudků vůči Rusku, kolik jen positivních předsudků o USA a EU! Kolik je jen negativních předsudků o katolickém státě a positivních předsudků o této atheistické civilizaci! Dobří, kteří žijí v předsudečných omylech, jsou nejnebezpečnějšími škůdci západní civilizace. I Desatero, podle svého výkladu, dodržují, a rozvracejí společnost. Dobří jsou bez hříchu a zničí svět.