20.01.2015 19:19

Porošenko připravuje pro své vojáky 160 tisíc hrobů

Pro ukrajinské vojáky jsou do zásoby kopány hroby. Na hřbitově v Dněpropetrovské oblasti civí tisíce čerstvých jam. Zpravidla jsou hroby předem připravovány v případě přírodních katastrof, technogenních katastrof, rozsáhlých vojenských akcí, kdy je jasné, že bude mnoho mrtvých.

Na Ukrajině byla vyhlášenal další mobilizace, čímž se zvyšuje pravděpodobnost, že ozbrojené síly opět udeří na Donbas. To znamená jediné - Kyjev jasně chápe, že posílá vojáky na smrt.
Ruští experti v tom vidí plánovanou akci Kyjeva proti vlastnímu lidu. Vláda ničí posíláním vojáků na Donbas genetický fond. Jít bojovat dobrovolně na jihovýchod nikdo nechce, ale Kyjev je připraven vzít do zbraně dokonce i ženy ve věku 25 - 50 let. Generální štáb to už oznámil.

Již nebude odklad pro sirotky a absolventy odborných škol, kteří pracují v oboru. Za rok se Ukrajina připravuje mobilizovat více než sto tisíc lidí. A připravuje hroby. To je přesvědčivý důkaz o tom, že zájmy ukrajinského národa a nynějších kyjevských špiček, které působí na příkaz Západu - to jsou úplně jiné věci.

Masové pohřbívání nepředpokládá ani žádné obřady, ani žádné loučení. Hlavní věc - co nejrychleji předat tělo zemi, dokud se nezačalo rozkládat. To v mimořádné situaci předepisují hygienické a epidemiologické předpisy. Tak proč je vzdálenost mezi hroby jen půl kroku? Podle norem to tak může být jen v masovém hrobě, zatím co zde jsou předpokládána oddělená ukládání. Vzdálenost mezi nimi nesmí být podle hygienických předpisů menší než jeden metr.

Na informačních webových stránkách Doněcké lidové republiky o tom píší toto: "Ztráty ukrajinské armády jsou takové, že předsedkyně parlamentního výboru pro zdravotnictví Olga Bogomolec požadovala pro vojenský hřbitov 80 ha zemědělské půdy v Dněpropetrovské oblasti".

Hřbitov o rozloze 80 ha. Na jeden hrob se podle norem přiděluje pozemek o rozloze 5 metrů čtverečních. Je snadné si spočítat, že je zde dostatek místa pro 160 tisíc hrobů.

Platí to všechno podle domobrany gubernátor Dněpropetrovské oblasti, oligarcha Igor Kolomojský. Radnice již vyčlenila milion hřiven na pochování pěti set neidentifikovaných těl. Oblast je plně pod kontrolou Kolomojského, což pomáhá skrýt skutečné počty ztrát ukrajinských vojsk. Vždyť přesné údaje nebyly doposud zveřejněny, informují Vesti.ru.

Je však známo, že jen za poslední den ztratili podle údajů Ministerstva obrany DLR ukrajinští vojáci v bojích asi dvě stě osob. Sotva bojová morálka těch, které Kyjev posílá bojovat na jihovýchod, získává na síle při vědomí toho, že hroby jsou již pro ně připraveny.

https://www.novarepublika.cz/2015/01/tisice-hrobu-jsou-pripraveny-pro.html

Pozn.: Možná bude potřeba ještě o jeden hrob navíc.

—————

Zpět


Po půl roce dokázáno
Čtěte jeho maily

Zničil Českou republiku

na příkaz shora
pomocí migrantů.

Zločince smích přejde.


Západní civilizaci nezničí ti zlí, ale dobří. Se zlými si dobří vždycky poradili. Ale s dobrými, kteří jsou v omylu a kteří si jen myslí, že konají dobro, ale ve skutečnosti konají zlo, si tato civilizace poradit neumí a tito dobří ji zničí. A nejde jen o nadpřirozené skutečnosti, kde jsou tito dobří v omylu a tak páchají zlo (Hus – husité, Luther – protestanti, Rahner – ekumenici). Předsudečné omyly dobrých se tragicky projevují i v záležitostech pozemských. Kolik je jen negativních předsudků vůči Rusku, kolik jen positivních předsudků o USA a EU! Kolik je jen negativních předsudků o katolickém státě a positivních předsudků o této atheistické civilizaci! Dobří, kteří žijí v předsudečných omylech, jsou nejnebezpečnějšími škůdci západní civilizace. I Desatero, podle svého výkladu, dodržují, a rozvracejí společnost. Dobří jsou bez hříchu a zničí svět.