19.11.2014 08:04

USA se pokusily sesadit českého presidenta po vzoru Ukrajiny; a pokoušejí (dodatek z 21. 11. 2014); a žádné demonstranty rozhodně v žádném případě a na mou věru neplatí (24. 11. 2014)

Jsou v Čechách dobří novináři, ale jde o jiné lidi, než fízlové a kolaboranti tvořící masmédia:

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

Je to venku, víme první. Díky upozornění od jednoho z našich čtenářů AE News, jehož jméno logicky neuveřejňujeme, jsme se dozvěděli, že informace [1], které jsme měli před 17. Listopadem od našeho informátora z blízkého okolí amerického velvyslanectví, byly pravdivé. Nezávisle na této informaci nám totiž dnes do redakce přišel dokument, vlastně ne jeden, ale rovnou dva, které poukazují na fotografii pořízenou ze včerejšího dne v Praze, na které si občané vybírají červené karty na demonstraci proti Zemanovi a navíc objasňují některé informace, které mohli vidět jen účastníci demonstrace. Zajímavá je totiž transportní krabice české pošty na jedné z fotografií a zejména adresát napsaný na ní. I když fotografie dostupná na webu není kvalitní, nám se podařilo získat laboratorně analyzovanou verzi fotografie od anonymního čtenáře, kde je patrné a čitelné, komu byla zásilka vytisknutých červených pamfletů adresována.

[FOTO] Původní fotografie z internetu

Je to Šárka Kadlecová [2], aktivistka a bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví. Její kariéra uvedena na LinkedIn a je doslova neuvěřitelná, tedy pro běžné lidi. V roce 2009 pracovala hned na Ministerstvu zahraničí. V roce 2010 učitelka angličtiny a umění ve Vidní. Ale především, od 2011 až do 2013 pracovala jako učitelka (jazyků?) na americkém velvyslanectví v Praze. Navíc, jako zastupující učitelka (výpomoc) pracovala na ambasádě tamtéž již od roku 2007. K tomu paralelně od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia [3], což je multikulturní sluníčkový neziskový think-tank, sponzorovaný americkou ambasádou v Praze, Nadačním fondem obětem Holocaustu a dalšími fondy, viz. patička jejich webové stránky.

Americká ambasáda má mnoho kolaborantů v českých neziskovkách

Dále, na krabici se našemu spolupracovníkovi v redakci podařilo dešifrovat i první řádku odesílatele, kde je po vyfiltrování zcela zjevně napsané: Americké velvyslanectví. Více se ani nám z depixelizátoru vymáčknout nepodařilo. Tato skutečnost tedy dokresluje jinou svědeckou výpověď uvedenou původně zde [4].

Nám do redakce zaslaný laboratorní fotosampl je podepsaný watermarkem a pochází ze softwaru, který podle našich informací používá také Policie ČR. Z tohoto důvodu laboratorní verzi fotografie zde neuveřejňujeme, nechceme našemu informátorovi přivodit případné pracovní či jiné komplikace nebo postihy. Uveřejňujeme zde tedy pouze fotografii z webu, ovšem můžete si sami natáhnout obrázek do nějakého slušného depixelizátoru, abyste si ověřili tyto informace.

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

[FOTO] Transparenty s Václavem Havelm a Ronaldem Reaganem v angličtině byly v čele průvodu…

Určitě jste si všimli, kolik bylo včera v Praze dvojjazyčných transparentů. Některé byly dokonce jenom anglicky, např. portréty s Václavem Havlem anebo Ronaldem Reaganem. Toto je typický model demonstrace, která není určená domácímu publiku, ale zejména zahraničním médiím, aby nemusely překládat nápisy na transparentech. Každá demonstrace, která je Američany sponzorovaná nebo koordinovaná, má na transparentech dvojjazyčná hesla, i když to mnohdy působí směšně a bizarně. Nenechte se mýlit, ta angličtina je tam na tom nejdůležitější.

Je vidět, že naše poslední informace AE News o tom, že americká ambasáda koordinuje i demonstrace proti Zemanovi k výročí Sametové revoluce, byla validní a pravdivá. Je to další důkaz toho, že naše země a náš národ je vystaven útoku cizích zpravodajských služeb, které používají stejné taktiky, jaké používaly na Majdanu, během Arabského jara nebo v Sýrii. Modus Operandi tomu jednoznačně odpovídá.

Update (děkujeme našemu čtenáři za zajímavý poznatek dokreslující souvislosti…)

Magistrát hl.m. Prahy registroval jako organizátora „veselice“ na Národní třídě společnost Opona o.p.s, která očekávala účast až 30,000 lidí. Když se podívate na jejich stránky, zjistíte, že jejich hlavním partnerem je U.S. Embassy. Marek Vocel, který je zakladatelem o.ps., je zároveň obchodním manažerem společnosti pořádající různé eventy a hlavně byl managerem prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga. Za tuto kampaň obdržel Českou cenu za Public Relations jako absolutní vítěz 8. ročníku. Jinak na FB svolával lidi „do zbraně“ člověk s příhodným jménem Přikryl.

Update 2

Anonaudio dopisu svědka demonstrace proti Zemanovi, děkujeme za tip od čtenáře.

https://www.youtube.com/watch?v=D7eqytl2sDw

Organizace průvodu i samotné vyvrcholení demonstrace proti Zemanovi na Albertově neslo všechny znaky barevné revoluce a průběhu Majdanu, kde američtí koordinátoři řídili stavění barikád, výrobu Molotov kotkejlů a organizovali rozdělování potravin a později i německých uniforem, zbraní a munice demonstrantům. Na Albertově to tak daleko nedošlo, naštěstí, prozatím.

https://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

Pozn. red. z 20. 11. 2014: Během čtyř dnů od této události byl internet zaplaven články na toto téma a o výše uvedeném textu. Fízlové a kolaboranti rozpoutali matoucí mediální kampaň, která měla za cíl informace článku znehodnotit či aspoň znejistit. Dnes můžeme říci, že na textu článku není třeba nic měnit; nebudeme ale uvádět ani další informace, které se také objevily a které význam článku naopak ještě více zdůrazňují.

Pozn. red. z 21. 11. 2014: ... a pokoušejí: https://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1350-americka-ikona-svobody-nalehave-varuje-prezidenta-zemana-spojene-staty-se-v-praze-pokusi-o-prevrat-dovolujete-si-prilis-myslite-snad-ze-demokracie-znamena-nezavislost-zeme.htm

Dokument prokazuje, že americké velvyslanectví demonstranty neplatí, ani je nedotuje, ani jim nepřispívá a ani je finančně nepodporuje. Prostě jim peníze nedává.

23. 11. 2014

Lubomír Vylíčil se z odstupem zamýšlí nad protizemanovskými demonstracemi a dalšími souvislostmi havlistické propagandy a dochází k překvapivě optimistickému závěru

Když prý v roce 279 př. Kr. blahopřáli vojenští velitelé svému vládci Pyrrhovi, králi epeirskému, k vítězství v bitvě u Auscula, prohlásil: „Ještě jedno takové vítězství a jsme zničeni.“ Tato slova a vůbec pojem Pyrrhovo vítězství mne napadají, zamýšlím-li se po pár dnech odstupu od „slavné“ pražské protizemanovské demonstrace nad jejím vyzněním a důsledky.

Co vlastně Američané dementovali?

Ano, media byla, podle očekávání, plná rozhořčených protestujících. Celá republika zněla jedním (oficiálním) hlasem, požadujícím demisi toho zloducha na Hradě. Zaznívaly obvyklé výlevy narychlo oprášených, polozapomenutých figurek, užívajících si světla reflektorů… Ale dál?

Ani tucet dalších demonstrací už nezmění trajektorii havlistů, směřujících po zásluze do bezvýznamnosti a zapomnění.

Myslím, že skutečný „úspěch“ akce nejlépe ukazuje OFICIÁLNÍ DEMENTI velvyslanectví Spojených států. Posuďte sami: „Velvyslanectví USA se žádným způsobem nepodílelo na organizování protestů proti prezidentu Zemanovi. Tvrzení, že velvyslanectví USA je jakkoli zapojeno do těchto veřejných demonstrací nebo politických kampaní, je zcela mylné.“

Takže velvyslanectví Spojených států nám tu náhle pocítilo nutnost oficiálně zareagovat na jakési „fámy“, které se lavinovitě rozšířily internetem a sociálními sítěmi. Nemá cenu je zde citovat a opakovat, každý ví o co jde. Ale podstatné jsou dvě věci:

Za prvé to, že se takzvaná fáma o organizaci a materiálním zabezpečení protizemanovského protestu rozšířila tak snadno, rychle a spontánně znamená, že byla jednak pravděpodobná, uvěřitelná a logická, a pak také, že zde bylo rozsáhlé publikum, připravené takovouto zprávu přijmout. A co víc, nejen přijmout, uvěřit, ale taky předat dál, všem hlavním mediím navzdory.

pp

Zásadní dokument: Jeden z hlavních organizátorů "protizemanovských" akcí 17.11. 2014 v Praze je na výplatní pásce ambasády Spojených států amerických

Bleskurychlá reakce velvyslanectví USA

Za druhé bleskurychlá a oficiální reakce tiskového mluvčího velvyslanectví USA Daniela Ernsta na jakési „internetové fámy a pověsti“ svědčí o tom, že se tu někomu šláplo na velice bolestivé místo. Inu, nelze nevzpomenout dávného moudra, že: existuje 5 druhů lži: lež prostá, statistika, předpověď počasí, diplomatická nóta a oficiální dementi.

Ale vážně. Málo co tak charakterizuje současnou jakešovskou osamělost našich „kulturních elit“, jako právě tato prohra „státní“ propagandy. Ano prohra. Na demonstraci sice přišlo poměrně dost lidí, ale, ruku na srdce, zbuntovat 5000 lidí v milionové metropoli za pomoci sociálních sítí, internetu, dvou profesionálních promoagentur (údaje jsou k dispozici na mnoha webech) a zejména pak veřejnoprávní televize, která demonstraci proti řádně zvolenému presidentovi donekonečna a zcela bohorovně propagovala, to není až takové umění. Ale položme si otázku: Kolikpak lidí by přišlo na podobnou akci v Rakovníku, Litomyšli nebo Břeclavi? 

Hubený výsledek havlistů

Takže co se to vlastně naší „elitě“ podařilo? Při téměř stoprocentním ovládnutí všech hlavních sdělovacích prostředků, za totální podpory „kulturní fronty“, s profesionálním zabezpečením, po více než 14 dní trvající „dělostřelecké přípravě“ veřejnoprávní televize - dostali do ulic cca 5000 a pak ještě asi 1500 osob. V Praze! V milionové metropoli, oplývající vysokými úřady, divadly, poradci, agenturami k čerpání eurodotací, nejrůznějšími neziskovkami, umělecky a humanitárně zaměřenými školami… Vlastně docela hubený výsledek.

Jistě, hlavní účel byl splněn. Ukázali, že jsou ještě tady. Že se s nimi musí počítat. A také umožnili premiérovi, toho času na koberečku u zámořských „šéfů“, aby se kál, poukázal na „zdravé jádro společnosti“ a slíbil nápravu. Takže v zásadě úspěšná akce?

Možná si to někteří prostší účastníci akce stále myslí. Ale jejich skuteční šéfové se nejspíš začínají škrábat na hlavě. Tak divokou, bezprostřední a totálně negativní reakci dříve „mlčící většiny“, fakt nečekali. Možná už i jim začíná docházet, že zas něco přepískli. Že v národě, který úspěšně přežil dvě totality nelze bezhlavě aplikovat zahraniční zkušenosti. A že plošné propagandistické bombardování asi nahnalo do tábora nenáviděného Zemana i lidi, kteří ho nevolili, kteří k němu měli a mají spoustu kritických připomínek, kteří ale – přemýšlejí.

Havlisté směřují do bezvýznamnosti

Lidí, kteří mají po dvaceti letech už dost farizejství, dvojího metru, pokrytectví a lží havlistů, kteří už nemohou snést rozvracení svých hodnot a totálně protinárodní politiku „elit“. A tito lidé, tato mlčící většina se konečně pohnula! Dokonce tak, že musela oficiálně reagovat i ambasáda USA. Z tohoto hlediska byla akce totální Waterloo.

Shrnuto, podtrženo: proběhla jakási upachtěná demonstrace; jakž takž se ještě podařilo předvést to, co bylo naplánováno. Ale ty zatrachtilé dráty k loutkovodičům se ve světlech reflektorů zas jaksi nepříjemně zaleskly a další část publika si uvědomila, jaký kus se tu hraje. Ještě nějakou dobu se hrát bude. Ale lid se přestává jen nespokojeně vrtět. Začíná pískat.

A ani tucet dalších demonstrací už nezmění trajektorii havlistů, směřujících po zásluze do bezvýznamnosti a zapomnění.

https://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1353-existuje-5-druhu-lzi-lez-prosta-statistika-predpoved-pocasi-diplomaticka-nota-a-oficialni-dementi-pyrrhovo-vitezstvi-havlistu-mlcici-vetsina-se-pohnula-mame-zasadni-dokument.htm

—————

Zpět


Po půl roce dokázáno
Čtěte jeho maily

Zničil Českou republiku

na příkaz shora
pomocí migrantů.

Zločince smích přejde.


Západní civilizaci nezničí ti zlí, ale dobří. Se zlými si dobří vždycky poradili. Ale s dobrými, kteří jsou v omylu a kteří si jen myslí, že konají dobro, ale ve skutečnosti konají zlo, si tato civilizace poradit neumí a tito dobří ji zničí. A nejde jen o nadpřirozené skutečnosti, kde jsou tito dobří v omylu a tak páchají zlo (Hus – husité, Luther – protestanti, Rahner – ekumenici). Předsudečné omyly dobrých se tragicky projevují i v záležitostech pozemských. Kolik je jen negativních předsudků vůči Rusku, kolik jen positivních předsudků o USA a EU! Kolik je jen negativních předsudků o katolickém státě a positivních předsudků o této atheistické civilizaci! Dobří, kteří žijí v předsudečných omylech, jsou nejnebezpečnějšími škůdci západní civilizace. I Desatero, podle svého výkladu, dodržují, a rozvracejí společnost. Dobří jsou bez hříchu a zničí svět.